Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

WEMAX Sp. z o.o. na targach EUROTOOL 2015 w Krakowie!!

2015-10-02 09:05:49

Kolejny już raz zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do EXPO Kraków. W dniach 13-15 września 2015 roku pokażemy wszystko co mamy najnowszego i najbardziej popularnego.

W tym roku zaprezentujemy:

- bogaty wybór imadeł maszynowych precyzyjnych oraz oprawek napędzanych włoskiej firmy GERARDI. Bestsellerem w ostatnich latach są m.in kompaktowe imadła do 5-osiowych centrów obróbczych czy imadła z szybką wymianą wkładek szczękowych. Od wielu lat niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się imadła standardowe GERARDI, łączące najwyższą światową jakość z umiarkowaną ceną. Te oraz wiele innich pozycji firmy GERARDI pokażemy na EUROTOOL w Krakowie.

- szeroką gamę oprawek do gwintowania szwajcarsko-amerykańskiej firmy TAPMATIC, której wyroby mogą być stosowane na wszelkiego typu maszynach - od najprostszych wiertarek z jednym kierunkiem obrotów, poprzez konwencjonalne maszyny do obróbki skrawaniem, aż po najnowocześniejsze centra CNC. WEMAX od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzi sprzedaż oprawek TAPMATIC, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż częsci zamiennych do nich.

- wyroby niemieckiego ORTLIEB-a - światowego lidera produkcji uchwytów zaciskowych i głowic mocujących. Tegoroczną nowością będą uchwyty z serii UltraPE, UltraSE, UltraME, charakteryzujące się najwyższą dokładnością, powtarzalnością i szybkością mocowania. Głowice mocujące do uchwytów tych serii mogą być wymieniane na maszynie bez użycia jakiegokolwiek innego oprzyrządowania.

- narzędzia do obróbki skrawaniem - wiertła HSS, kobaltowe i z węglików spiekanych, w tym najdłuższe obecnie na rynku wiertła NWKp (do 600 mm długości całkowitej), wiertła do kobaltowe standardowe i do HARDOX-u; frezy kobaltowe i z węglików spiekanych, gwintowniki ręczne i maszynowe.

Zapraszamy do hali WISŁA, stoisku nr 61.

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI