Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

WEMAX Sp. z o.o. na targach MACH-TOOL podczas ITM 2015 w Poznaniu w dniach 9-12 czerwca!

2015-05-15 11:49:24

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić naszych obecnych i przyszłych klientów na stoisko naszej firmy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tegoroczna edycja MACH-TOOL, podobnie jak w latach poprzednich, będzie się odbywała w ramach imprezy pod nazwą INNOWACJE TECHNOLOGIE MASZYNY.

W Pawilonie 5A, na stoisku nr 23, pokażemy wszystko co w naszej ofercie najnowsze, najciekawsze, najpopularniejsze. W tym roku szczególny akcent położymy na najnowsze rozwiązania firmy TAPMATIC w zakresie oprawek do gwintowania do maszyn konwencjonalnych i numerycznych oraz na coraz bardziej popularne wśród naszych klientów sposoby mocowania przedmiotu obrabianego w imadłach GERARDI. Nie zabraknie również nowości firmy ORTLIEB, od lat wyznaczającej trendy w zakresie mocowania przedmiotu obrabianego w tokarskich uchwytach tulejkowych z mocowaniem ręcznym i mechanicznym.

Uzupełnieniem naszego stoiska będzie, jak co roku, szeroka gama narzędzi - wierteł, frezów, gwintowników z HSS, kobaltu i węglików spiekanych.

ZAPRASZAMY!!!

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI