Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NOWO¦Ć w ofercie WEMAX Sp. z o.o. TRZPIEŃ MK2 / B18 z NAKRĘTKˇ ¦CIˇGAJˇCˇ !!!

2014-11-06 21:23:04

Informujemy, że wprowadzamy na rynek nieobecny od wielu lat produkt - TRZPIEŃ ze stożkiem Morse?a MT2 wg. DIN 228 do uchwytów wiertarskich i oprawek do gwintowania ze stożkiem B18 wg. DIN 238 Z NAKRĘTKˇ ¦CIˇGAJˇCˇ umożliwiającą łatwiejsze, bez ryzyka uszkodzenia trzpienia, uchwytu bądĽ oprawki, zdjęcie uchwytu lub oprawki z trzpienia. Trzpień wyprodukowany został w Polsce, wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, hartowany do 58 HRC i precyzyjnie szlifowany.
Polecamy go wszystkim użytkownikom uchwytów wiertarskich, oprawek do gwintowania, a szczególnie oprawek do gwintowania TAPMATIC ze stożkiem wewnętrznym B18.

Jeśli jesteście Państwo użytkownikami obrabiarek z gniazdem Morse?a innej wielkości lub dysponujecie uchwytami czy oprawkami z innego typu gniazdem niż B18, a bylibyście zainteresowani trzpieniami z nakrętką ściągającą, prosimy o taką informację. W najbliższym czasie planujemy bowiem wprowadzanie kolejnych wielkości trzpieni tego typu i informacja zwrotna dotycząca Państwa potrzeb będzie dla nas dobrą wskazówką.?

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI