Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Narzędzia

Niezależnie od tego czy szukacie Państwo najbardziej typowych narzędzi do obróbki skrawaniem metali, czy Państwa potrzeby są bardziej wyrafinowane, trafiliście Państwo bardzo dobrze. Narzędzia do metalu to bowiem segment, na którym się znamy i jesteśmy w stanie pomóc w praktycznie w każdej sytuacji.

WEMAX do każdego zapytania podchodzi w sposób indywidualny, dzięki czemu nie jest ważne czy szukacie Państwo narzędzia bardzo krótkiego, czy bardzo długiego; czy ma mieć ono średnicę poniżej 1 mm, czy powyżej 50 mm; czy ma służyć do obróbki materiałów bardzo miękkich, czy bardzo twardych. Dołożymy wszelkich starań aby zaplanowane przez Państwa operacje mogły być wykonane sprawnie, w jak najkrótszym czasie.

W ciągłej sprzedaży, dostępne "od ręki" z naszego magazynu w Białymstoku, są m.in. następujące narzędzia do obróbki metalu: wiertła do metalu (również do stali chromoniklowych CrNi - nierdzewnej czy kwasoodpornej) HSS, HSSCo5 i HSSCo8 / kobaltowe i z węglików spiekanych, frezy do metalu kobaltowe (HSS Co5, HSS Co8, HSSE-PM) i z węglików spiekanych (VHM), gwintowniki wykonane ze stali szybkotnącej przeznaczone do stali zwykłych, jak również kobaltowe do stali nierdzewnych i kwasoodpornych oraz węglikowe do materiałów o największej twardości. Szeroki zakres średnic i długości pozwala nam często zrealizować potrzeby naszych klientów ?od ręki?. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy potrzebnego narzędzia nie mamy w swoim magazynie. Mamy wtedy wsparcie sporego grona naszych sprawdzonych przez wiele lat dostawców, których oferta narzędzi zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą umieszczoną na niniejszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI