Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

Oprzyrządowanie

WEMAX Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm w zakresie oprzyrządowania do obróbki skrawaniem. Od 1994 roku dostarczamy firmom produkcyjnym oprzyrządowanie do obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie. Służymy pomocą w zakresie doboru osprzętu optymalnego do potrzeb klienta, wsparciem technicznym w zakresie montażu oraz korzystania z oferowanych urządzeń. W trakcie eksploatacji oprzyrządowania sprzedawanego przez WEMAX, nasi klienci mogą również liczyć na fachowe wskazówki pozwalające osiągnąć maksymalną wydajność produkcji i satysfakcję z bezproblemowej pracy.

Oprzyrządowanie, którego WEMAX jest wyłącznym lub autoryzowanym dystrybutorem (m.in. produkty TAPMATIC, ORTLIEB, GERARDI), objęte jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także dostarczamy do niego części zamienne i elementy eksploatacyjne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią niniejszej strony internetowej. Jeśli będzie Państwu brakowało jakichkolwiek informacji lub cokolwiek będzie niejasne, prosimy o kontakt z nami. O kontakt prosimy również w przypadku, gdy na stronie nie znajdziecie Państwo potrzebnego oprzyrządowania ? dołożymy wówczas wszelkich starań aby w jak najkrótszym czasie przedstawić jak najbardziej korzystną ofertę.

 

 

?

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI