Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NOWOŚĆ w ofercie WEMAX Sp. z o.o. TRZPIEŃ MK2 / B18 z NAKRĘTKĄ ŚCIĄGAJĄCĄ !!!

2014-11-06 21:23:04

Informujemy, że wprowadzamy na rynek nieobecny od wielu lat produkt - TRZPIEŃ ze stożkiem Morse’a MT2 wg. DIN 228 do uchwytów wiertarskich i oprawek do gwintowania ze stożkiem B18 wg. DIN 238 Z NAKRĘTKĄ ŚCIĄGAJĄCĄ umożliwiającą łatwiejsze, bez ryzyka uszkodzenia trzpienia, uchwytu bądź oprawki, zdjęcie uchwytu lub oprawki z trzpienia. Trzpień wyprodukowany został w Polsce, wykonany jest z wysokiej jakości stali stopowej, hartowany do 58 HRC i precyzyjnie szlifowany.
Polecamy go wszystkim użytkownikom uchwytów wiertarskich, oprawek do gwintowania, a szczególnie oprawek do gwintowania TAPMATIC ze stożkiem wewnętrznym B18.

Jeśli jesteście Państwo użytkownikami obrabiarek z gniazdem Morse’a innej wielkości lub dysponujecie uchwytami czy oprawkami z innego typu gniazdem niż B18, a bylibyście zainteresowani trzpieniami z nakrętką ściągającą, prosimy o taką informację. W najbliższym czasie planujemy bowiem wprowadzanie kolejnych wielkości trzpieni tego typu i informacja zwrotna dotycząca Państwa potrzeb będzie dla nas dobrą wskazówką.

Projekt KGCV Wdrożenie SEIGI